logo
Gaggenau servis

Hakkımızda

Gaggenau, üstün performanslı, mükemmeliyetçiliği temsil eden beyaz eşya modelleri ile sektörün gözde markalarındandır. Bu markanın ürünlerine de özel olarak sağlamış olduğumuz teknik destek ile İstanbul'un tüm semtlerinde 15 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Üstün özelliklere sahip olan beyaz eşyalarınıza gereken özeni göstererek, arızalardan en kısa zamanda kurtulmanızı sağlamaktayız. İlaveten, yedek parça ihtiyaçlarınız için, orjinal yedek parçaları sizin için temin ederek, en uygun şekilde montajını gerçekleştirmekteyiz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için, iletişim bölümünden ulaşacağınız adres bilgilerimizle ofisimizi ziyaret edebilir, yahut, çağrı merkezimizi arayarak her türlü sorunuzu bize yöneltebilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek bize mutluluk verir.

Gaggenau Türkiye

Beyaz eşya teknik servisi olarak sektörü 15 yılı aşkın tecrübeyle ve kaliteli hizmet anlayışımızla hep daha iyiye götürmeyi amaç edindik. Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır. Çünkü, biz "geçici" kelimesini sözlüğümüzden çıkardır. Tıpkı geçi çözümler yerine, müşterilerimize kalıcı çözümler sunmaktayız. Ve, geçici işler yerine devamlı müşterilerimizin sayısını her geçen gün arttırmayı hedef aldık. Bunu gerçekleştirebilmenin tek yolu ise müşterilerin memnuniyetini kusursuz olarak kazanmaktır. Bunun bilinciyle kaliteli ve güvenilir hizmeti ön planda tutmayı zorunluluk sayarız.

İstanbul içinde Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası şubelerimiz için, iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. Etiler, Sarıyer merkez şubelerimizin yanı sıra, tüm bölgelere hizmet sunacak servis ağımız mevcuttur. Gaggenau servis için bizi arayın!

Gaggenau Servis / İstanbul Gaggenau Servisi