logo
Gaggenau servis

Buzdolabı

Çamaşır Makinesi

Bulaşık Makinesi

Ocaklar

Elektrikli Izgaralar

Havalandırma

 

Havalandırma

Gaggenau, havalandırma ürünlerine inanılmaz tasarımlarıyla yeni bir boyut kazandırmıştır. Davlumbaz ve aspiratörler işlevselliklerinin yanı sıra, tüketicilere resmen, görsel bir şölen sunmaktadır. Hem profesyonel mutfaklara, hem de ev mutfaklarına büyük kolaylık ve şıklık getirmektedir. Her ihtiyaca uygun ürünün bulunabileceği geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Özellikle tezgah aspiratörlerinin çalışmasını izlemek dahi zevktir.

Gaggenau aspiratör

Ada davlumbazları, tezgah aspiratörleri, tavan havalandırma sistemleri ve daha fazlası... Paslanmaz çelikten üretilen bu ürünler, uzun bilimsel çalışmalar sorucunda maksimum verim sağlayacak şekilde üretilirken, üzerlerindeki işçilik ile de göz kamaştırmaktadır.

Bu kalitedeki ürünlerin bakım, tamir ve montaj işlemleri de ayrı bir özen isteyecektir. Bizler bu işlemleri hem zamanınızın hem de ürünlerinizin kıymetini bilerek en etkili şekilde yıllardır gerçekleştirmekteyiz. Kurulum konusu ürünün yerleştirileceği ortamdan kaynaklanan durumlar söz konusu olduğundan ayrı bir önem kazanır.

Ürün mutfağa yerleştirilirken göze önünde bulundurulması gereken hususlar vardır. Bunların başında, yapının havalandırma sistemi gelir. Bacanın özellikleri ve bağlantıların durumu incelenerek montaj yapılır. Bazı durumlarda ek parçalar kullanılırken bazı hallerde ise, ürünün daha seçim aşamasında dikkat etmek gereklidir. Dolayısıyla, seçim için teknik servisinize ön keşif yaptırmanızda fayda vardır.

Bu ürünlerin çalışma mantığı basittir. Önem verilen sorun çıkarmadan uzun yıllar kullanılabilecek dayanımda olmalarıdır. Prensip olarak en az bir fan ve fan motoru barındırırlar. İhtiyaç duyulduğunda çalıştırılır ve gereksinimin nedeni ortadan kalktığında çalışmaları sonlandırılır. İstenmeyen kokular için kalitesi son derece önemlidir.

Kullanılacakları alana göre çeşitli kapasite ve ebatları olan bu cihazlar, fanın dönmesiyle iç ortamdaki havanın bacaya aktarılmasını sağlar. Böylelikle, duman, is ve yemek parçacıkları gibi kirleticilerle kirlenen havanın arındırılması sağlanmış olur.

Gaggenau Servis / İstanbul Gaggenau Servisi