logo
Gaggenau servis

Buzdolabı

Çamaşır Makinesi

Bulaşık Makinesi

Ocaklar

Elektrikli Izgaralar

Havalandırma

 

Buzdolabı

Buzdolabı konusunda en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş tasarımlarıyla dikkat çeken Gaggenau, zarifliği ve kalitesiyle ön plana çıkıyor. Gerçekten de eşsiz bir işçiliğin göze çarptığı bu ürünler performans açısından oldukça üstün sonuçlar veriyor. Zaten, marka ismi bile anıldığında ilk akla gelen muhteşem mutfaklar oluyor.

buzdolapları

Bu cihazların kalitesi tüm beyaz eşyalar içinde ayrı bir önem kazanıyor. Çünkü, üstlendikleri görev diğerlerinden daha önemli. Genel olara, beyaz eşyalar insan yaşamına yardımcı ve konforunu üst seviyeye çıkarmayı amaç edinmişlerdir. Ama, bazıları bunu bir adım daha üste taşıyarak sağlığımızı koruma üzerinde de etki kazanmışlardır.

Buzdolapları da sağlığımızı koruma konusunda yere sahiptir. İnsanlar varlıklarını sağlayan besinleri, mineralleri, vitaminleri yiyecek ve içeceklerden temin ederler. Doğal olarak bu yiyecek ve içeceklerden sağlanan değerlerin korunabilmesi gerekir. İşte burada devreye giren bu cihazlar, tazeliğin korunmasını sağlarlar.

Arızalanmaları durumu ise hayatın doğal akışını doğrudan etkiler. Bu etki oldukça olumsuzdur ve bir an evvel kurtulmak istenir. Fakat, bu beklenti ileride yaşanabilecek sıkıntılar da göze alınarak belli ölçülerde uzatılabilir. Çünkü, tamir durumları titizlikle ele alınır ve ayrıntılı şekilde irdelenerek gerçekleştirilir. Aceleye asla getirilmemelidir. Öncelikle sorunun niçin oluştuğunun tam olarak anlaşılması gerekir. Daha sonra sadece tamir değil, tamire ihtiyaç duyulmasının nedeninin de ortadan kaldırılması gerekir.

Gaggenau buzdolabı

Bizler Gaggenau buzdolabı tamiri için, elimizden gelen özeni göstererek işlem gerçekleştirmekteyiz. Bunu yaparken yinelenen problemlerle karşılaşmamanız için gereken önlemleri de almaktayız. Hepsinin dışında, yaptıracağınız bakımla sağlam durumdaki cihazlarınızın sağlamlıklarını (ömürlerini) daha da uzatmaya çalışmaktayız.

Bakım ve tamirin dışında montajı da özel dikkat ve uzmanlık isteyen bu ürünler, belirli kurallar çerçevesinde kullanıma hazırlanırlar. Bunlara örnek olarak, arkasında kalacak duvar, sağ ve sol yanlarında bırakılacak belirli mesafeler ve diğer cihazlarla arasındaki uzaklık gösterilebilir. Ayrıca su sebilli cihazlarda sağlıklı koşullarda sağlanması beklenen bağlantılar mevcuttur. Bunlar da özenle gerçekleştirilir ve çalışır durumda kullanıcıya teslim edilir.

Gaggenau Servis / İstanbul Gaggenau Servisi