logo
Gaggenau servis

Buzdolabı

Çamaşır Makinesi

Bulaşık Makinesi

Ocaklar

Elektrikli Izgaralar

Havalandırma

 

Beyaz Eşyalar

Gaggenau beyaz eşyalar, her zaman kalite ve tasarımlarıyla göz önünde olan, mutfakları yaşanılır alanlar kılmaya yardımcı cihazlardır. Kalitelerinin tartışılmazlığı, şıklık ve zariflikle birleşerek mükemmele yaklaşan bir görsellik sunmaktadır. Bu ürünlerin her bakımdan üstün olan özellikleri saymakla bitmez.

Gaggenau beyaz eşyalar

Buzdolabı yelpazesi o kadar geniştir ki, profesyonel mutfaklardan en küçük kullanıcılara kadar herkes ihtiyacına en uygun olan ürünü bulabilmektedir. Markanın ürünleri mutfaklarına önem veren tüketiciler için idealdir.

Özellikle ankastre çözümleri, daha çok yemek yapmanıza sebep olacak güzelliktedir. Çünkü, özellikle tezgah aspiratörleri gibi ürünlerinin çalışmasını izlemek dahi zevke dönüşmektedir. Hem kalite, hem de şıklık isteyenler Gaggenau'yu seçebilirler.

Söz konusu beyaz eşyalar olduğunda, seçim yapmak hem marka çeşitliliği hem de model seçenekleri açısından zor olabilmektedir. Çünkü, seçenekler oldukça fazladır. Bu konuda izlenecek en güzel yol beyaz eşya seçimi için de teknik destek almaktır.

Evinizde ya da mutfağınızda gerçekleştirilecek keşif, size en doğru ürünleri seçmenizde yardımcı olacak sonuçların elde edilmesini sağlayacaktır.

Bir bulaşık makinesi için ilk bakılacak olan kapasitedir. Ardından, konumlandırılacağı yerle alakalı durumlar vardır. Su bağlantılarına ve gidere yakın olması gerekirken mutfak dolapları için de istenilen ölçülerde olması gerekmektedir.

Buzdolapları da aynı bulaşık makinelerinde olduğu gibi, öncelikle kapasite açısından değerlendirilebilir. Sıcak-soğuk su ve buz ihtiyaçları da bu ürünlerden karşılanmak isteniyorsa, su sebilli modelleri tercih etmek yerinde olacaktır.

beyaz eşya

Mutfağın dışına çıktığımızda, tüm beyaz eşyalar içinde en çok üzerinde düşünülmesi gerekenlerse çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinin yıkama sınırları önemlidir. Eğer, yorgan battaniye gibi eşyaları her seferinde temizleyiciye vermek yerine kendimiz makinede yıkamak istiyor isek, buna göre bir model tercih etmeliyiz.

Yetkili satıcılarınızdan, cihazlar hakkında bilgi alırken kendi ihtiyaçlarınızı da onlara söylemeyi ihtimal etmeyiniz. En ufak bir ayrıntı dahi tercih konusunda belirleyici bir rol oynayabilmektedir. Özellikle, yeni nesil ürünlerin kazanmış oldukları ilave özellikler düşünüldüğünde bu durum daha da önem kazanmıştır.

Gaggenau Servis / İstanbul Gaggenau Servisi