logo
Gaggenau servis

Elektrik

Güvenlik

Hareketli Parçalar

Çalışmıyor...

Çalışmıyor...

Herhangi bir beyaz eşya hiç çalışmıyor ise öncelikli olarak bakılacak bölüm elektrik bağlantıları ya da enerji sağlayan kablolar olacaktır. Çünkü, çalışmama durumunda en çok karşılaşılan sebep budur. Tecrübeler sonucunda ortaya çıkan bu durum aslında bizlere bir gerçeği göstermektedir.

Sağlamlık konusunda ileri düzeyde yol almış olan buzdolabı, çamaşır makinesi veya ocaklar gibi cihazların arızalanma ihtimali elektrik arızalarından daha düşüktür. Özellikle tüketimin oldukça arttığı bugünlerde yaşanan voltaj dengesizleri bu enerji kaynağına ihtiyaç duyan tüm ürünler için bir tehdit oluşturmaktadır.

Hayatlarınızdaki yerleri tartışılamayacak kadar belirgin olan buzdolapları hiç çalışmıyor ise, bu sorunun acilen çözülmesi gerekir. Çünkü, bu ürünlerin kullanımları kuşkusuzdur ki gıdaların korunması açısından öneme sahiptir. Fakat, bozulmaları durumunda işlevlerini layığıyla yerine getiremeyecekleri gerçeği izlenmesi gereken yolun hızlı olmasına vesiledir.

Böyle bir durum yaşadığınızda müdahalede bulunmadan teknik servisler aracılığıyla yardım almanız gerekmektedir. Uzman teknisyenler anında müdahale ederek sorunlarınızdan en kısa sürede kurtulmanıza yardım edecektir.

Gaggenau Servis / İstanbul Gaggenau Servisi